Özel Minyatür Eğitimleri İzmir

İzmirdeki Büyükşehir Belediyesinde Açılan GSF Hazırlık Sanat Sergisi

Thumbnail image

Adana da Çocuklar İçin Eğitici Kurslar

Doğal olarak, bu uzun süre içinde resim sanatı çok değişti ve gelişti. Binlerce yıl boyunca değişik uygarlıklar, ekoller, fikirler ve tekniklerle evrimini sürdürdü. Şimdi kullanabildiğimiz malzemelerin ve tekniklerin çeşitliliği resme yeni başlayan bir kişiyi ürkütebilir. Nereden ve nasıl başlanacağı sorunu cesaretini kırabilir. Bana en çok söylenen sözlerden biri de «Keşke ben de resim yapabilsem» oluyor.

 

Benim cevabım ise şu: «Denediniz mi?» Cevap genellikle «Hayır, nereden ve nasıl başlayacağımı kestiremedim.» Hiç denemeden resmi yapılamadığı söylenebilir mi? Hiçbir kimseye otomobil kullanmasını bilip bilmediğini sordunuz mu? Cevap ya «İki “kez direksiyon sınavına girip geçemedim ve vazgeçtim» ya da «Daha denemedim, fakat direksiyon dersleri alacağım olur.

 

Otomobil kullanmakla resim yapmanın arasındaki fark ise basit; yeni başlayanlar ilk bakışta resim yapmanın, otomobil kullanmaktan daha esrarengiz olduğunu düşünebilirler.

RisusArt Market Açıldı İnceleyiniz
Gurur Tablomuzu İnceleyiniz
Hangi Kursa Gelebiliriz İnceleyiniz
Sanat Sergilerimiz İnceleyiniz
Kurs Saatini ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Eğlence ve Etkinlikler İçin Tıklayınız
Anadolu Sanat Market Açıldı Görmek İçin

VideoDerslerVideo Dersi İzle

KarakalemBoyamaKarakalemKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyaYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image

[widgetkit id=26]


[widgetkit id=35]


[widgetkit id=5]


[widgetkit id=1]


[widgetkit id=36]


[widgetkit id=17]


[widgetkit id=13]


[widgetkit id=40]


İzmirdeki Büyükşehir Belediyesinde Açılan GSF Hazırlık Sanat Sergisi, İzmirdeki Büyükşehir Belediyesinde Açılan Gsf Hazırlık Sanat Sergisini Geziniz, İzmirdeki Çocuk Kursları, İzmirdeki Çocuk Kurslarına Kayıtsız Kalmayınız, İzmirdeki Eğitim Kursları, İzmirdeki Karakalem Çizimler ve Karakalem Dersler